Ben kimim?

Pozitif blog adı altında paylaşım yapmaktan ziyade sizlere hakkımda bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Küçük yaşlarda bu işlere merak sararak ücretsiz blog siteleri açıp bir hevesle her gün içerik elemeye başlamıştım, bu heves ve merakım beni buralara kadar getirdi diyebilirim. Blog yönetmek benim için oldukça keyifli bir iş diyebilirim, bunun sebebi ise bir makale yazıyorsunuz bilgi paylaşıyorsunuz ve bu bilgi insanlar tarafından okunuyor ve buda sizi mutlu ettiği için keyif ve ilgi uyandırıyor.

Blog hayatım 12 yaşımda başladı diyebilirim, biliyorsunuz ki çoğu blog yöneten yazarlar ilk hayatlarına blogspoot uzantısı ile başlamıştır. Sebebi ise ücretsiz olması sanırım, malum küçük yaşta para bizim için bulunulmaz oluyor. Gün geçtikçe internet üzerinden videolar izleyerek bir domain sahibi olma isteği uyandırdı. Bu işe atıldık ve buralara kadar geldik diyebiliriz. Sizde blog yönetmek istiyorsanız halen geç değil içinizde böyle bir heves varsa yaşayın, bu işlerden anlamam demeyin, bu işleri öğretmek için sizlere detaylıca makale anlatımı yapacağım.

Kişisel hayatımdan biraz bahsedersem, lise düzeyini meslek lisesinde web tasarımı dalı okuyarak bitirmiştim üniversitede yazılım mühendisliği bölümü istiyordum ancak puanım biraz yetersiz kaldı ve hedefim tutmadı diyebilirim tabi ki bunun sorumluluğu bana ait biraz daha gayret etseydim olurdu ama sağlık olsun ve başka bir bölüm tercihi yaptım. Şuan Celal Bayar üniversitesinde Bankacılık ve Finans bölümü okumaktayım. Sizlere tavsiyem hedefiniz ne ise onun peşinden koşunuz, hedef yolundan şaşmayınız.

Hakkımda ek olarak bilgi paylaşmayı ve bunları olabildiğince yararlı olarak sunmak benim için en önemli hususlardandır. Bana göre de blog yazarlığı bu özelliği gerektirir. Amacı sadece kazançtan ibaret olmamalıdır. Günümüzde oldukça kişisel blog siteleri zaten mevcut ve sizlerin yada bizlerin bunlardan bi farkı olması gerekir, buda makalenin hedef kitleye yararı ve bilgi tatmin etme düzeyidir.

Sizlerin blog hayatınızda takıldığınız sorun ve düşüncelerinizi bana sormak isterseniz iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.  En kısa sürede sizlere dönüş yapmaya çabalarım.

×

Bir Şeyler Ara